Tražilica

02427955
Danas
Ovaj tjedan
Ovaj mjesec
Ukupno posjeta
959
3322
78533
2427955

Objavljujemo završne rezultate natječaja "Čitaj knjigu, osvoji tablet" do kraja travnja u sve tri kategorije (3.-4. razred, 5.-6. razred i 7.-8. razred).

Pobjednicima čestitamo na iznimnom broju pročitanih stranica i na osvojenom tabletu kao nagradi za prvo mjesto u svojoj kategoriji.

 

Kategorija 3.-4. razred.

POREDAK

IME I PREZIME

ŠKOLA

RAZRED

BROJ PROČITANIH STRANICA

1.

Marko Ciciliani

HN Liestal

3.

5139

2.

David Mamić

HN Zürich Kappeli

3.

4785

3.

Lucija Justinić

HN Nussbaumen

4.

1739

4.

Matej Miletić

HN Zürich-Friesenberg

3.

977

5.

Dorren Marie Zver

HN Basel-Dreirosen

4.

842

8.

Rebeka Babić

HN St. Gallen

3.

692

6.

Leonardo Ević

HN Naters

3.

578

7.

Maximilian Lovrić

HN Pfäffikon

4.

500

9.

Daria Udovičić

HN Emmenbrücke Meierhöfli

4.

406

10.

Marija Kesten

HN Menziken

3.

328

11.

Stjepan Okić

HN Regensdorf

3.

300

12.

Meri Žalac

HN Zürich-Friesenberg

3.

293

13.

Bruno Brisar

HN Zürich Kappeli

4.

223

14.

Jana Kos

HN Uster

3.

167

15.

Lucija Uzelac

HN Zürich-Friesenberg

3.

141

16.

Patrick Kramar

HN Basel-Gundelginden

3.

138

17.

Iva Lovrinović

HN Küsnacht

3.

132

18.

Nina Čavka

HN Schaffhausen

4.

120

19.

Miriam Blažević

HN Arbon

3.

109

20.

Angelina Franjić

HN Manziken

4.

102

21.

Mia Idžanović

HN Zürich Kappeli

4.

80

22.

Lea Bartulović

HN Chur

4.

57

23.

Tanja Neff

HN Zürich Kappeli

3.

35

24.

Maria Plejić

HN St. Gallen

3.

26

25.

Robert Marić

HN Chur

3.

26

26.

Mateo Zeba

HN Balgach

4.

25

27.

Katarina Bubnjar

HN Arbon

4.

20

28.

Marko Prskalo

HN Zürich Kappeli

3.

15

29.

Ana Knežević

HN Regensdorf

4.

12

30.

Valentina Augustinović

HN Emmenbrücke Meierhöfli

3.

10

31.

Iva Ravlija

HN Nussbaumen

3.

8

32.

Emeli Oršolić

HN Emmenbrücke Meierhöfli

3.

8

33.

Tea Antunović

HN Emmenbrücke Meierhöfli

3.

3

 
 
Kategorija 5.-6. razred.
 

POREDAK

IME I PREZIME

ŠKOLA

RAZRED

BROJ PROČITANIH STRANICA

1.

Anto Ćorković

HN Horgen

5.

3529

2.

Ana Dovođa

HN Menziken

6.

3279

3.

Karla Petrović

HN Balgach

6.

3140

4.

Sara Nikić Čakar

HN Emmenbrücke Riffig

5.

2321

5.

Lana Nikić Čakar

HN Emmenbrücke Riffig

5.

2014

6.

Leon Blažak

HN Nussbaumen

6.

1164

7.

Kristina Božić

HN Visp

6.

841

8.

Lea Bujdo

HN Balgach

5.

601

9.

Gabriela Udovičić

HN Emmenbrücke Meierhöfli

6.

499

10.

Robert Zeba

HN Balgach

5.

364

11.

Kristina Bekavac

HN Sarnen

5.

343

12.

Lara Prskalo

HN Zürich Kappeli

6.

268

13.

Šime Kesten

HN Menziken

5.

243

14.

Amelie Muža

HN Schaffhausen

6.

218

15.

Dominik Kos

HN Uster

5.

203

16.

Luka Levaković

HN Basel-Gundeli

6.

196

17.

Lora Kirić

HN Naters

5.

189

18.

Katarina Klapež

HN Horgen

5.

117

19.

Lucija Mamić

HN Zürich Kappeli

6.

83

20.

Vanesa Bilobrk

HN Emmenbrücke Riffig

6.

56

21.

Ivan Barešić

HN Naters

5.

34

22.

Leonie Miljak

HN Thalwil

5.

30

23.

Mija Beljan

HN Visp

5.

26

24.

Antun Lončar

HN Visp

5.

26

25.

Sven Jurčević

HN Emmenbrücke Riffig

5.

20

 

Kategorija 7.-8. razred.

POREDAK

IME I PREZIME

ŠKOLA

RAZRED

BROJ PROČITANIH STRANICA

1.

Lucija Vrban

HN Chur

8.

4978

2.

Doris Vučković

HN Uzwil

7.

2786

3.

Laura Lovrinović

HN Menziken

8.

2115

4.

Leo Štampar

HN Ženeva

7.

1366

5.

Gabriel Šimić

HN Aarau

7.

1219

6.

David Nevistić

HN Emmenbrücke Riffig

7.

793

7.

Iva Kuhač

HN Spreitenbach

7.

540

8.

Ivan Jelušić

HN Balgach

8.

537

9.

Dominik Rožman

HN Nussbaumen

7.

481

10.

Drago Radoš

HN Villars-sur-Glâne

7.

438

11.

Marijana Baškarad

HN Dietikon

9.

352

12.

Ana Žalac

HN Zürich-Friesenberg

8.

171

13.

Laura Stopić

HN Visp

8.

165

14.

Ana Majić

HN Ascona

8.

105

15.

Ana Čarapović

HN Thun

8.

100

16.

Elena Rašić

HN Ascona

7.

89

17.

Dora Samarin

HN Zürich-Friesenberg

8.

76

18.

Jana Tipura

HN Sargans

8.

67

19.

Gabrijela Terzić

HN Neuhausen

8.

58

20.

Gabriela Jurkić

HN Zermatt

8.

56

21.

Karla Kuliš

HN Ascona

8.

50

22.

Lora Babić

HN Birr

7.

45

23.

Petra Beljan

HN Visp

8.

28

24.

Marko Anđelić

HN Ascona

8.

25

25.

Lorena Čačija

HN Chur

8.

21

26.

Doris Bilješko

HN Menziken

8.

6